• Projektowanie przestrzenne CAD 3D / CAM – Konstrukcje spawane, Arkusze blach, Formy Wtryskowe

Za pomocą Twoich odręcznych szkiców,  rozmów, spotkań, pomiarów dokonanych przez nas na miejscu zaprojektujemy to czego potrzebujesz, jeśli masz pomysł na produkt, potrzebujesz kogoś kto zaprojektuje coś dla Ciebie, lub prowadzisz firmę w której jest masa projektów 2D i potrzebujesz przekształcić swoje projekty/biblioteki na projekty przestrzenne 3D, a może masz za dużo zleceń i chciałbyś swoją firmę odciążyć ? – warto się z nami skontaktować.  Preferujemy współprace długoterminowe.

  • Generowanie dokumentacji na podstawie modeli 3D

Do zaprojektowanych przez nas modeli dostarczamy kompleksową dokumentację techniczną.

  • Prezentacja / Wizualizacja projektów 3D

Masz wymagających klientów? może chciałbyś bardziej zachęcić ich do zakupu swoich produktów ?
Przygotujemy wizualizację projektu, wykonamy fotorealistyczne zdjęcia na podstawie projektu – renderingi.
Podczas renderowania rozpatrywane są m.in. odbicia, cienie, załamania światła, wpływy atmosfery (w tym mgła), efekty wolumetryczne itp. Jest to bardzo czasochłonna operacja, warto z niej skorzystać.

  • Automatyzacja projektowania oraz generowania dokumentacji technicznej za pomocą programu DriveWorks

Twoja firma sprzedaje mnóstwo produktów różnych lecz tych samych ? dla przykładu:
Firma produkuje ogrodzenia, ma kilka bazowych modeli, każdy klient wybiera model lecz dla każdego klienta trzeba ogrodzenie dopasować do jego wymiarów, więc produkujesz rzeczy powtarzalne a o innych wymiarach. Możemy stworzyć makro lub skorzystać z gotowych rozwiązań jak DriveWorks – dzięki temu rozwiązaniu możemy przygotować system w którym nie będziesz musiał za każdym razem projektować nowego ogrodzenia dla innego klienta, podasz tylko klika wymiarów, a program za Ciebie zaprojektuje ogrodzenie, przygotuje dokumentacje oraz listę elementów ciętych i wiele, wiele więcej… to wszystko w kilka sekund. Nim powstała firma AMS Project nasi projektanci korzystali z rozwiązań DriveWorks jako jedni z pierwszych w Polsce. Przygotujemy lub pomożemy wdrożyć ten system w Twojej firmie.

  • Szkolenia

Prowadzimy szkolenia online jak i stacjonarnie u klienta z zakresu:
– Części i złożenia
– Konstrukcje spawane
– Arkusze blach

  • Skanowanie 3D, Inżynieria wsteczna (wkrótce)